Strona główna » Okulary przeciwsłoneczne » Męskie
Inni szukali
Bezpieczeństwo
Płatności obsługuje PayUPłatności
Nad bezpieczeństem transakcji czuwa CertumBezpieczeństwo
Sklep utrzymywany jest na serwerach HEKKO.Hosting

Męskie

Męskie okulary przeciwsłoneczne


Okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn w odróżnieniu od okularów damskich cechują prostą kolorystyką i formą. W zależności od stroju mężczyźni wybierają okulary przeciwsłoneczne o różnych kształtach i kolorach soczewek. Okulary słoneczne takie stanowią istotny dodatek a zarazem uzupełnienie do stroju. Warto zatem posiadać kilka par okularów przeciwsłonecznych, które nosi się je nie tylko latem ale również jesienią, zimą czy wiosną. Okulary męskie z polaryzacją można podzielić na kilka stylów. Najpopularniejsze okulary przeciwsłoneczne dla mężczyzn to klasyczne okulary Nerdy czyli Wayfarer lub Kujonki, zwykle w ciemnych oprawkach, duże okulary Pilotki czy też Aviator z lustrzanymi soczewkami i srebrnymi lub złotymi oprawkami. Wszystkie okulary w naszym sklepie posiadają filtr UV zabezpieczający nasze oczy. Szczególnie polecamy okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne. Okulary z polaryzacją zdecydowanie poprawiają komfort patrzenia a właściwości polaryzacyjne okularów sprawiają, że oczy mniej się męczą. Poniżej znajdziecie Państwo najpopularniejsze modele okularów przeciwsłonecznych dla mężczyzn.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Polaryzacja

męskie okulary przeciwsłoneczne kujonki

Męskie okulary przeciwsłoneczne Kujonki
Okulary przeciwsłoneczne Kujonki to jeden z bardziej popularnych męskich modeli okularów przeciwsłonecznych. Mężczyźni szczególnie sobie upodobali ten styl, gdyż podkreśla on kanciaste rysy twarzy. Okulary kujonki dla mężczyzn zwykle mają ciemne, najczęściej czarne, ramki oraz ciemne soczewki. Męskie kujonki często nazywane są nerdy. Można zamiennie stosować te nazwy, gdyż zarówno nerdy jak i kujonki niczym się nie różnią. Popularnym określeniem dla tych okularów słonecznych jest również wayfarer. Męskie okulary przeciwsłoneczne w stylu nerdy nie posiadają nosków a jedynie spłaszczenia w części nosowej oprawek. Okulary tego typu występują często z lustrzanymi soczewkami, najczęściej srebrnymi. Spotkane są również egzemplarze, zyskujące na popularności, w jasnych ramkach, w niektórych przypadkach nawet wzorzystych.

męskie okulary przeciwsłoneczne pilotki

Męskie okulary przeciwsłoneczne Pilotki
Pilotki to zdecydowanie najbardziej popularne okulary przeciwsłoneczne, więc nie mogło ich zabraknąć w zestawieniu męskich okularów przeciwsłonecznych. Męskie pilotki nie różnią się znacząco od pozostałych okularów. Najczęściej wybieranym modelem męskich pilotek to okulary posiadające oprawki w kolorze srebra oraz ciemne, najczęściej czarne, soczewki. Okulary przeciwsłoneczne tego typu są bardzo eleganckie i doskonale komponują się z męskich strojem z linii casual oraz elegant. Okulary przeciwsłoneczne pilotki występują również pod nazwami aviatory. Męskie pilotki są również popularne w odmianie z ciemnymi metalowymi oprawkami i niebieskimi soczewkami. Okulary pilotki są polecane mężczyzną, którzy poza elegancją poszukują okularów dobrze kryjących horyzont słoneczny. Kształt męskich pilotek jest bardziej dopasowany do kształty twarzy w porównaniu do pozostałych męskich okularów przeciwsłonecznych.

męskie okulary przeciwsłoneczne wayfarer

Męskie okulary przeciwsłoneczne wayfarer
Clubmaster to fason okularów przeciwsłonecznych wyprodukowany przez firmę RayBan. Męskie okulary clubmaster cechują się bardzo elegancką stylizacją. Najczęściej okulary tego typu występującą w czarnych lub brązowych oprawkach oraz ciemnych soczewkach. Kolor soczewek zwykle pokrywa się z kolorem oprawek. Oprawki tego typu, podobnie jak męskie pilotki, posiadają noski, dzięki czemu noszeniu okularów clubmaster jest niezwykle wygodne. W porównaniu do poprzednich fasonów okularów, takich jak okulary nerdy czy pilotki, clubmastery zdecydowanie kryją mniejszy horyzont. Okulary clubmaster zwykle wybierane są przez mężczyzn, stawiających elegancję przed właściwościami przeciwsłonecznymi. Oczywiście zarówno nerdy, pilotki jak i clubmastery posiadają pełny filtr przeciwsłoneczny oraz mogą posiadać warstwę polaryzacyjną.