Strona główna » Kolor soczewek » Czarne soczewki
Inni szukali
Bezpieczeństwo
Płatności obsługuje PayUPłatności
Nad bezpieczeństem transakcji czuwa CertumBezpieczeństwo
Sklep utrzymywany jest na serwerach HEKKO.Hosting

Czarne soczewki

Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi soczewkami

Jednym z kryteriów na jakie możemy podzielić dostępne okulary przeciwsłoneczne jest kolor soczewek. Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi soczewkami są niezwykle modne i bardzo popularne. Kolor soczewek nie wpływa bezpośrednio na stopień ochrony naszych oczu. Okulary przeciwsłoneczne mogą posiadać soczewki w różnym kolorze, np. czarne soczewki i niezależnie od koloru mogą chronić wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV w takim samym stopniu. Kolor soczewek okularów przeciwsłonecznych wpływa na intensywność kolorów i barw, które dostrzegamy patrząc przez okulary przeciwsłoneczne.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Polaryzacja

Czarne soczewki

Kolor soczewek w okularach przeciwsłonecznych to jeden z głównych poza fasonem i kształtem oprawek kryteriów wyboru okularów przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne z czarnymi soczewkami przez wielu nazywane czarne soczewki to bardzo popularny wybór.  Kolejnym ważnym parametrem okularów przeciwsłonecznych poza kolorem soczewek jest kategoria zaciemnienia. Możemy wyróżnić pięć kategorii zaciemnienia okularów od 0 do 4. Czarne soczewki kategorii 0 przepuszczają od 80 do 100% światła, natomiast czarne soczewki kategorii 4 przepuszczają tylko od 3 do 8% światła. Oznacza to, że im wyższa kategoria tym mniej światła słonecznego jeszcze przepuszczane przez soczewki. Szkodliwe promieniowanie jest filtrowane niezależnie od kategorii przyciemnienia z jednakową skutecznością.
 
Nerdy z czarnymi soczewkamiKocie Oczy z czarnymi soczewkamiPilotki z czarnymi soczewkamiKujonki z czarnymi soczewkamiLenonki z czarnymi soczewkami
nerdy z czarnymi soczewamikocie oczy z czarnymi soczewkamipilotki z czarnymi soczewkamikujonki z czarnymi soczewkamilenonki z czarnymi soczewkami
Okulary przeciwsłoneczne w stylu nerdy z czarnymi soczewkami.Okulary przeciwsłoneczne w stylu kocie oczy z czarnymi soczewkami. Styl ten nazywany jest również okulary cat eye.Okulary przeciwsłoneczne w stylu pilotki z czarnymi soczewkami. Styl ten nazywany jest również aviatory.Okulary przeciwsłoneczne w stylu kujonki z czarnymi soczewkami. Styl ten jest tożsamy z okularami nerdy.Okulary przeciwsłoneczne w stylu lenonki z czarnymi soczewkami. Czarne soczewki to znak rozpoznawczy lenonków.